حوضه کاری ما

فیزیو تراپی در پاکدشت

350000

جمعیت پاکدشت

1000

مشتریان راضی

برخی از

متدهای درمانی ما

1

الکتروتراپی

در دستگاه های الکتروتراپی از امواج صوتی، امواج الکترومغناطیسی و جریان الکتریکی برای تحریک اعصاب و عضلات و کمک به درمان مشکلات بیماران استفاده می شود

2

تمرین درمانی

یک سری فعالیت فیزیکی است که برای کمک به بیماران حرکتی طراحی و تجویز می شود

3

آب درمانی

 از ویژگیهای فیزیکی آب مانند دما و فشار برای اهداف درمانی نظیر تحریک گردش خون و درمان علائم بیماریهای خاص بهره می‌برند.

ساده و آسان

آموزش حرکات برای جلو گیری از بیماری

شما میتوانید با مطالعه و انجام حرکات ورزشی ساده در منزل از انواع بیماری یا درد جلو گیری کنید مهم ترین بخش این است که حرکات را به صورت مستمر انجام بدید تا ازین تنش ها در امان باشید.

نحوه کار ما

در سه مرحله کوتا

سوال اکثر بیماران در حیطه فیزیوتراپی این است که آیا این متدها تسکین دهنده می باشند یا سبب درمان میشوند؟

این روش ها روش های درمانی بوده و نکته مهم این است که نیازمند تعامل بیمار با درمانگر میباشد. در این تعامل بیمار نکات ذکر شده و مراقبت هایی را که توسط درمانگر به او آموزش داده می شود را می بایست دقیق اجرا نماید

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل به دلیل گستردگی خدمات فیزیوتراپی در حوزه پزشکی و همچنین اهمیت ویژه ای که در درمان بیماری های خاص یا توانبخشی حرکت بیماران دارد، امروزه یکی از پرکاربردترین خدمات پزشکی محسوب می شود. تعداد جلسات فیزیوتراپی که هر فرد باید انجام دهد با توجه به تشخیص فیزیوتراپیست معالج و شدت بیماری و شرایط هر فرد متفاوت است.
برای یک بیماری جدی و یا بازگرداندن قدرت بیمار پس از یک عمل جراحی جدی به جلسات فیزیوتراپی بیشتری نیاز است که در شهرهای بزرگی مانند تهران، اصفهان و به دلیل مشکلات ترافیکی باید زمان بیشتری را برای جلسه فیزیوتراپی صرف می کردند. از این رو امروزه برخی خدمات فیزیوتراپی در منزل برای متقاضیان انجام می شود که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود و بیمار از نظر رفت و آمد و مشکلات احتمالی ناشی از آن آسیب کمتری میبیند.

باما در تماس باشید

برای دریافت بهترین مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر